TWORZYMY I REALIZUJEMY PROJEKTY 3D

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania 3D i dalszej realizacji, aż do wyrobu gotowego.

NASZE USŁUGI 3D

PROJEKTOWANIE UNIKALNYCH WZORÓW

Możemy wykonać każdy model indywidualny i nietypowy biżuterii ze złota, platyny, palladu, srebra, mosiądzu, brązu, stali nierdzewnej.

MODELE WZORCOWE - MODELE ``MATKI``

Każdy wzór jeśli nie ma być jeden jedyny - można powtórzyć z wzoru pierwotnego i w ten sposób wzory „modne” stają się dostępne dla większej liczby osób.

MODELE WEDŁUG POMYSŁU KLIENTA

Modele mogą być tworzone ze szkiców klienta, rysunków technicznych, rysunków, obrazów i modeli próbnych.

REALIZACJE PROJEKTÓW 3D KLIENTA

Przyjmujemy pliki 3D klientów – do druku i wykonania form gumowych. Wykonujemy także modele woskowe z plików CAD 3D dostarczonych przez klientów.

OD SZKICU DO REALIZACJI

1. PROJEKT / SZKIC

2. WYDRUK 3D

3. ODLEW

JAKIEGO RODZAJU USŁUGI SZUKASZ?

PRAGNIESZ UNIKALNEGO DESIGNU?

Możemy zaprojektować dowolny model unikalnej biżuterii.

 

Typowe elementy biżuterii projektowane w 3D mogą przybierać formę od prostej geometrii do bardzo zaawansowanych form. Mamy tu na myśli kolczyki, obrączki, pierścionki zaręczynowe,  ustawienia jednorazowe wokół ozdobnego kamienia i precyzyjnych części multi pierścieni, spinki do mankietów, broszki , bransoletki i wisiorki, aż do dużych projektów złożonych naszyjników wieloczęściowych.

CHCESZ ZREALIZOWAĆ SWÓJ POMYSŁ ?

Opisz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą!

 

Akceptujemy zlecenia w formie odręcznych szkiców, rysunków technicznych 2D i modeli. Można również wysłać zdjęcia i rzeczywiste fizyczne próbki do zmierzenia i opracowania. Jeśli tworzymy model z przesłanych rysunków 2D lub szkicu, to prosimy o jak najwięcej informacji i szczegółów. W szczególności wymiary, przekroje i inne dane które mogą być istotne.
Opracowane przez nas modele 3D wysyłamy do zatwierdzenia, zanim zostaną wydrukowane. Modele 3D wysyłamy do zatwierdzenia, zanim zostaną wydrukowane i wykonane z nich woski do odlewania.

MASZ JUŻ PROJEKT W 3D?

Przyjmujemy pliki 3D klientów – opracowujemy modele 3d i drukujemy.

 

Modele 3D mogą służyć do bezpośredniego odlewu lub do wykonania form gumowych. Modele 3D wykonujemy w rapid prototyping. Pracujemy na drukarce woskowej Solidscape 3ZPRO. Wykonujemy wydruki na drukarkach woskowych Solidscape 3ZPRO w rozdzielczości: 6, 12, 19, 25, 31 i 38  micronów.

Pierścionki_odlewy_woskowe

JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT? – WAŻNE INFORMACJE

Jeśli chcą Państwo przesłać do nas szkice, rysunki2D czy też próbne modele w celu realizacji pomysłu prosimy o dokładne ich opisanie. W szczególności podanie wymiarów, przekrojów i innych informacji, które mogą być istotne z punktu widzenia projektanta.

Prosimy o załączenie zaleceń projektowych. Jeśli nie podadzą Państwo szczegółowych zaleceń, będą one zależały od oceny naszego projektanta i jego decyzji. Późniejsze zmiany w projekcie będą dodatkowo płatne.

Musimy wiedzieć, na początku projektu, czy model ma być odlany jako jednorazowy w procesie direct casting czy ma powstać z niego wzorcowa forma gumowa. Jest to ważne ze względu na wyliczenie skurczu występującego podczas odlewania.

Jeśli model nie może być obrabiany z powodu natury swojego trójwymiaru 3D, wtedy plik 3D może być wysłany do szybkiego prototypowania w odpowiednim materiale, który spala się całkowicie w piecu do wygrzewania kuwet odlewniczych.

PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI?

Każdy projekt jest inny, dlatego nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!